****************************

 


 

FINAŁ 10-LECIA UTW

„Człowiek nigdy nie ogląda się na to, co zrobione,
ale na to patrzy, co ma przed sobą do zrobienia”

Maria Skłodowska-Curie

 

Jubileusz 10 – lecia działalności Opalenickiego UTW, obchodzony 21 lutego 2020r., pozostał za nami.

Był świętem nas wszystkich i upewnił, że zawsze jest czas na aktywne życie i zdobywanie wiedzy.

Benefis Opalenickiego UTW zgromadził wszystkich Studentów, wykładowców i zacnych gości.

Wielkim wydarzeniem o zasięgu środowiskowym, było uhonorowanie Pana Profesora Stanisława Jankowiaka tytułem Honorowego Obywatela Opalenicy. Na wniosek Dziekana i Rady Programowej OUTW złożony w październiku 2019r. do Rady Miejskiej w Opalenicy, po przejściu urzędowej procedury, 21 lutego 2020r. podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej, Radni podjęli uchwałę o przyznaniu Panu Profesorowi tytułu: Honorowy Obywatel Opalenicy. Wysokie wyróżnienie Rektora OUTW Stanisława Jankowiaka przez Radę Miejską i Władze Miasta, możemy też odczytać jako uznanie dla działalności Uniwersytetu.

Dziękuję całej społeczności uniwersyteckiej za fantastyczną frekwencję i atmosferę na jubileuszowej uroczystości. Dziękuję Radzie Programowej za włożony niesamowity wysiłek w organizację i przebieg uniwersyteckiego wydarzenia.

Szanowni Studenci UTW ! Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy!

Jest mi niezmiernie miło, że Państwo pozytywnie oceniacie moją 10 letnią działalność. Pięknie dziękuję za słowa uznania i gratulacje. Dziękuję za śliczny bukiet kwiatów i niekonwencjonalny, nietuzinkowy prezent „pamiątka”, który mnie oczarował, rozczulił i bardzo ucieszył. Prezent „pamiątka” będzie mi zawsze przypominał 21 lutego 2020.

Z poważaniem

Dziekan Elżbieta Adamczewska

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk