****************************

 


 

PRACA SZKOŁY W OKRESIE 25.03.2020R. - 10.04.2020R.

Od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 zadania systemu oświaty są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W tych dniach szkoła będzie zamknięta.

Wszelkie sprawy proszę załatwiać za pośrednictwem informacji przesyłanych przez moduł wiadomości w dzienniku Librus lub przesyłając maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a w dniach 26.03, 31.03, 02.04, 07.04 w godz.: 8:00 do 12:00 również telefonicznie.

 

Dyrektor Szkoły

Irena Nawrocka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk