****************************

 


 

W związku z rozszerzającą się pandemią i ze zwiększającymi się obostrzeniami sanitarnymi oraz monitami o unikanie kontaktów w grupach społecznych, po dyskusji w Radzie Programowej UTW, postanowiłam przesunąć zaplanowaną działalność UTW do bezpiecznego czasu.

Pan prof. Stanisław Jankowiak przyjął przesunięcie wykładu z wielkim zrozumieniem.

Jeżeli pojawią się sprzyjające warunki, wznowimy działalność UTW.

Spotkanie grupy Nordic walking aktualne, ale z zastosowaniem reżimu sanitarnego.

Dziekan Opalenickiego UTW
Elżbieta Adamczewska

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk