****************************

 


 

SALON POEZJI ONLINE

W sobotę 13 stycznia o godz. 12.00 zapraszamy na wyjątkową odsłonę Salonu Poezji, na żywo w wersji online z udziałem aktorki teatralnej i filmowej Antoniny Choroszy, prosto z Teatru Muzycznego w Poznaniu.

W programie zatytułowanym „Poezja pełna gorącego tu i teraz” znajdą się wiersze Agi Mishol, Laureatki Międzynarodowej Nagrody Poetyckiej im. Zbigniewa Herberta z 2019 roku. Program muzyczny przygotuje Marcin Baranowski, wiolonczelista orkiestry Teatru Muzycznego.

Bilety w cenie 6 zł. można wykupić tu. Więcej informacji na stronie Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk