****************************

 


 

SERCE DLA AFRYKI - ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Prezes Fundacji im. Stefana Szolc-Rogozińskiego „Serce Dla Afryki″, dzięki której wspieramy koszty edukacji naszego podopiecznego Kevina, przesłał życzenia świąteczne


 

i sprawozdanie z działalności za rok 2020.

 

Wszystkim darczyńcom jeszcze raz dziękuję.

Ewa Czarnuszka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk