PRZYZNANIE DYPLOMÓW TECHNIK BHP

W dniu 1.03.2011r. w Zespole Szkół w Opalenicy słuchacze Szkoły Policealnej dla dorosłych zakończyli naukę zwieńczoną uzyskaniem dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie Technik BHP. Kształcenie polegające na łączeniu teorii z praktyką jest atutem opalenickiej szkoły policealnej.
Po raz kolejny wszyscy absolwenci tej specjalności zdali państwowy egzamin i uzyskali tytuł Technika bezpieczeństwa i higieny pracy.

Warto dodać, że aby uzyskać tytuł technika trzeba zdobyć min. 75% punktów możliwych do uzyskania w części praktycznej egzaminu.

Wszyscy absolwenci odebrali z rąk pani dyrektor G. Wasiak świadectwa ukończenia, dyplomy wraz z suplementami w języku polskim i angielskim określającymi zakres umiejętności i kompetencji.

Pozostałe zdjęcia do obejrzenia w Galerii.

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk