ZAKOŃCZENIE PODYPLOMÓWKI

Podniosły nastrój towarzyszył wręczeniu dyplomów absolwentom Podyplomowych Studiów Zarządzania Funduszami i Projektami Unii Europejskiej na uroczystości, która odbyła się 2 kwietnia 2011 r. w holu naszej szkoły.

 

Najpierw zgromadzonych gości i absolwentów powitała pani Genowefa Wasiak, Dyrektor ZSO, a później przemawiali kolejno: pan dr Tomasz Brańka, Prodziekan Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM , pan dr Tomasz Szymczyński, Kierownik Podyplomowych Studiów Zarządzania Funduszami i Projektami Unii Europejskiej w Opalenicy, pan dr inż. Roman Maternik, Burmistrz Opalenicy. Po rozdaniu dyplomów  wystąpił przedstawiciel studentów ze słowami podziękowania skierowanymi do wykładowców.

 

 

Maria Krysztofińska

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk