ZAKOŃCZENIE PODYPLOMÓWKI

Podniosły nastrój towarzyszył wręczeniu dyplomów absolwentom Podyplomowych Studiów Zarządzania Funduszami i Projektami Unii Europejskiej na uroczystości, która odbyła się 2 kwietnia 2011 r. w holu naszej szkoły.

Najpierw zgromadzonych gości i absolwentów powitała pani Genowefa Wasiak, Dyrektor ZSO, a później przemawiali kolejno: pan dr Tomasz Brańka, Prodziekan Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM , pan dr Tomasz Szymczyński, Kierownik Podyplomowych Studiów Zarządzania Funduszami i Projektami Unii Europejskiej w Opalenicy, pan dr inż. Roman Maternik, Burmistrz Opalenicy. Po rozdaniu dyplomów  wystąpił przedstawiciel studentów ze słowami podziękowania skierowanymi do wykładowców.

Maria Krysztofińska