Technik informatyk

BYĆ JAK SHERLOCK HOLMES

1 marca 2018 uczniowie klas pierwszych opalenickiego Technikum wzięli udział w wyjeździe do tzw. Pokojów zagadek w Poznaniu.

 

Więcej…

TURNIEJ CS:GO

Druga edycja szkolnego turnieju CS:GO zakończona. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn. Tym razem uczestnicy przyjechali do nas z Poznania, Buku, Torunia, Opalenicy, Nowego Tomyśla.

 

Więcej…

KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR 2017

Dnia 13 listopada 2017 grupa uczniów technikum informatycznego wzięła udział w kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr na poziomie ponadgimnazjalnym.

 

Więcej…

MOJA WIZJA MIASTA PRZYSZŁOŚCI – KONKURS

Uczniowie Zespołu Szkół w Opalenicy uczestniczyli w konkursie „Moja wizja miasta przyszłości”, który organizowała Fundacja Kierunkowskaz. Przedmiotem konkursu było przygotowanie strony internetowej z wykorzystaniem hipertekstowego języka znaczników (HTML - ang. Hyper Text Markup Language). Projekt strony musiał być bezpośrednio związany z tematem przewodnim konkursu, tj. „Moja wizja Miasta przyszłości” i powinien  składać się ze strony głównej i nie mniej niż 3 podstron.

Więcej…

"ŁAPAJ" KRÓLICZKA

W pierwszy weekend jesieni młodzież uczęszczająca do klasy trzeciej opalenickiego technikum wraz z opiekunami, panią Małgorzatą Kurek i panem Mariuszem Stachowskim, wyjechała na jesienny biwak do Hotelu Łężeczki.

 

Więcej…

SALON MATURZYSTÓW

W poniedziałek 11 września 2017r miał miejsce wyjazd uczniów Zespołu Szkół w Opalenicy na Salon Maturzystów, który odbywał się w salach wykładowych Politechniki Poznańskiej. Udział w nim wzięły klasy 3A , 3B i 4TiL wraz z opiekunami: prof. Danutą Sochą, prof. Małgorzatą Wencel, prof.  Justyną Michalską oraz prof. Ewą Adamczak.

Więcej…

SCHOWAĆ SIĘ W ŁĘŻECZKACH

Na sportowo i wesoło uczniowie klasy 2 TIL spędzili czas w Łężeczkach. Był basen, siłownia i piłka nożna. Najwięcej jednak emocji wzbudziła nocna zabawa w chowanego, która była okazją do wspomnień z dzieciństwa.

Więcej…

BEZ BARIER

Taki mały, taki duży może w piłkę grać o czym przekonali się uczniowie klasy 1 TIL podczas pobytu w Łężeczkach. Poważny mecz rozegraliśmy z małymi sportowcami z drużyny piłkarskiej szkoły podstawowej.

Więcej…

ROZWÓJ KOMPETENCJI ZAWODOWYCH…

W letnim semestrze roku szkolnego 2016/2017 uczniowie klas logistycznych i informatycznych wzięli udział w zajęciach realizowanych w ramach projektu finansowanego ze środków UE „Kształcenie zawodowe to dobry wybór”. Najważniejszymi zadaniami planowanymi w projekcie to realizacja staży zawodowych, kursów zawodowych nadających kwalifikacje oraz zajęć pozalekcyjnych.

Więcej…

SZKOLNY TURNIEJ CS:GO

Pierwszy szkolny turniej CS:GO zakończony. Spośród 6 uczestniczących w turnieju drużyn w rozgrywce finałowej spotkały się drużyny:


Więcej…

OTRZYMALI ZASŁUŻONY CERTYFIKAT!!!

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 2 naszego Technikum Informatycznego otrzymali certyfikaty CISCO IT Essentials.

 

Więcej…

Więcej artykułów…

Najnowsze

Popularne