****************************

PROFILE KLAS

TECHNIK LOGISTYK

Technik Logistyk to zawód z przyszłością, dający duże możliwości na rynku pracy ze względu na konieczność łączenia ze sobą transportu, sztuki negocjacji w logistyce z marketingiem  oraz zarządzaniem działalnością logistyczną, przewozami krajowymi i międzynarodowymi. Młodzi logistycy to ludzie otwarci, energiczni i pomysłowi.

TECHNIK INFORMATYK

Technik informatyk to prestiżowy i bardzo dobrze opłacany zawód dla ludzi dynamicznych oraz kreatywnych. Uczeń tej klasy w trakcie nauki nabywa praktycznych umiejętności m.in. naprawy sprzętu komputerowego, obsługi systemów komputerowych, tworzenia grafiki komputerowej oraz witryn internetowych.

TECHNIK EKONOMISTA

Technik Ekonomista to zawód popularny ze względu na możliwość zatrudnienia w przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych, organach samorządu terytorialnego itp. Praktyczne przygotowanie do zawodu uczniowie zyskują w czasie zajęć w szkolnych pracowniach komputerowych oraz w trakcie praktyk zawodowych.