****************************

AUTOMATYK (nr zawodu 731107) - <podstawa programowa do pobrania>

Nordzucker Polska S.A., Opalenica, ul. 5 Stycznia 54, 64-330 Opalenica

BLACHARZ SAMOCHODOWY (nr zawodu 721306) - <podstawa programowa do pobrania>

BLACHARSTWO-MECHANIKA Grzegorz Skorliński, Wojnowice, Poznańska 35, 64-330 Opalenica

Blacharstwo-Mechanika Pojazdowa Piotr Bręk, Wojnowice, Wodna 21, 64-330 Opalenica

KARSŁAW s.c. Karol Rutkowski, Roma Rutkowska, Buk, ul. Bukowska 14, 64-320 Buk

CUKIERNIK (nr zawodu 751201) - <podstawa programowa do pobrania>

GMINNE SKŁADY Spółka z o.o., Opalenica, ul. Nowotomyska 33, 64-330 Opalenica

Cukiernia Błaszak s.c. Grzegorz i Dariusz Błaszak, Opalenica, Poznańska 63, 64-330 Opalenica

PIEKARNIA Piotr Gwóźdź, Grodzisk Wielkopolski, Wawrzynika 5,62-065 Grodzisk Wielkopolski

Piekarstwo-Cukiernictwo Sprzedaż Pieczywa Stanisław Laskowski, Mariusz Laskowski, Kuślin, ul. Szczanieckiej 8, 64-316 Kuślin

DEKARZ (numer zawodu 712101) - <podstawa programowa do pobrania>

Firma Handlowo-Usługowa Blacharstwo-Dekarstwo Zbigniew Pabian, Terespotockie 54a, 64-330 Opalenica

ELEKTROMECHANIK (nr zawodu 741201) - <podstawa programowa do pobrania>

Elektromechanika i Instalatorstwo Elektryczne Janusz Kosiba, Buk, Kościelna 12, 64-320 Buk

TRUCK-SERWIS Masztalerz sp.j., Sędziny, Wilkowska 4, 64-552 Sędziny

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (nr zawodu 741203) - <podstawa programowa do pobrania>

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SUMRY" s.c.  Marian i Mirosław Surdyk, ul. Poznańska 3, Wojnowice, 64-330 Opalenica

TRANS-POZ S.A., Niepruszewo, ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk

Zakład Mechaniki Pojazdowej Katarzyna Junkowiak-Deyer, Glinno 189, 64-300 Nowy Tomyśl

"TRUCK_SERWIS" MASZTALERZ SPÓŁKA JAWNA, Sędzinko, ul. Wilkowijska 4, 64-552 Sędziny

LUK-ELEKTRONIKA Łukasz Szenborn, Duszniki, Powstańców Wlkp. 4A, 64-550 Duszniki

ELEKTRYK (nr zawodu 741103) - <podstawa programowa do pobrania>

Plus System Artur Piątek, ul. 3 Maja 16, 64-330 Opalenica

INSTALCJE ELEKTRYCZNE "SIEKA" Przemysław Siekański, Wielkawieś, ul. Strzelecka 72, 64-320 Buk

ASCO-ELECTRIC AUTOMATYKA, POMIARY, INSTALACJE Andrzej Kęsy, Opalenica, Moniuszki 21/2, 64-330 Opalenica

Wavin Polska S.A., Buk, ul. Dobierzyńska 43, 64-320 Buk

P.H.U. ELWOINSTAL Waldemar Owczarczak, Buk, ul. Kościelna 9, 64-320 Buk

TIM-tech Jerzy Henklewski, Michorzewo. Ul. E. Szczanieckiej 14, 34-316 Michorzewo

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego EL-MAT Mateusz Napierała, Wąsowo, ul. Grodziska 10, 64-316 Kuślin

FOTOGRAF (numer zawodu 343101) - <podstawa programowa do pobrania>

Zakład Fotograficzny P.W. Hanna Fertig, Nowy Tomyśl, Chopina 5, 64-300 Nowy Tomyśl 5.

Foto-Art Ewelina Górka, Opalenica, Mickiewicza 9, 64-330 Opalenica

FRYZJER (nr zawodu 514101) - <podstawa programowa do pobrania>

Zakład Fryzjerski "U JUSTYNY" Justyna Chwirot, Wojnowice, ul. Robocza 29, 64-330 Opalenica

Salon Fryzjerski "U AGI", ul. M. Konopnickiej 40, 64-330 Opalenica

Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Agnieszka Budzyńska, Buk, Kościuszki 22, 64-320 Buk

Zakład Fryzjerski Ewa Aleksandrowicz, Buk, Pl. Przemysława 1, 64-320 Buk

Salon Fryzjerski ATELIER Maciej Bilski, Stary Tomyśl, ul. Zakątek 3, 64-300 Nowy Tomyśl

ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI, Niepruszewo, ul. Szkolna 2, 64-320 Buk

GALERIA FRYZUR Artur Wieczorek, Buk, ul. Rzeźnicka 5, 64-320 Buk

Salon Fryzjerski Piaseccy, Poznań, Hetmańska 22/2, 60-252 Poznań

"Kaja" Hair  Art Paper Gallery Beata Polowczyk, Poznań, ul. Półwiejska 17, 61-855 Poznań

Salon Fryzjerski „KAJA” Wiktoria Polowczyk, Poznań, Półwiejska 14/14, 61-855 Poznań

Fryzjer Damsko-Męski „MONIKA i GRZEGORZ” Monika Statucka, Nowy Tomyśl, Szpitalna 6, 64-300 Nowy Tomyśl 7

Salon Fryzur WILCZEK Marcin Wilczek, Opalenica, Wyzwolenia 20, 64-330 Opalenica

KELNER (numer zawodu 513101) - <podstawa programowa do pobrania>

KUCHARZ (nr zawodu 512001) - <podstawa programowa do pobrania>

Przedsiębiorstwo Handlowe ADDA Romuald Szukała, Opalenica, Adamczyka 21, 64-330 Opalenica

HOTEL REMES Sp. z o.o., Opalenica, ul. Parkowa 48, 64-330 Opalenica

Restauracja "Melodia" Karolina Majewicz, Buk, ul. Lipowa 28, 64-320 Buk

GLAMOUR HOUSE sp. z .o.o., ul. Rynkowa 92, 62-081 Przeźmierowo

"DWÓR NIEMIERZYCE" Adrian Szukała, Niemierzyce 6, 62-066 Granowo

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agata Górna, Opalenica, Mickiewicza 7a/a, 64-330 Opalenica

MS MASTERSTICK Sławomir Cieśliński, Poznań, ul. Pionierska 6/8, 61-492 Poznań

Bistro "Przy Młynie" Anna Czeska, Buk, ul. Dobieżyńska 21, 64-320 Buk

Restauracja "PARKOWA" s.c. Andrzej i Mariusz Pluskota, Buk, ul. Przykop 1, 64-320 Buk

P.H.U. "COS-TEN" Jakub Czysz, Opalenica, ul. Poznańska 75, 64-330 Opalenica

GLAMOUR HOUSE sp. z .o.o., Przeźmierowo, ul. Rynkowa 92, 62-081 Przeźmierowo

Firma Wielobranżowa „PASKAL” Kranich Paskal, Michorzewo, Krótka 2, 64-361 Michorzewo

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Krzysztof Sadłocha, Opalenica, Żeromskiego 2a, 64-330 Opalenica 9

PHU Madzia Magdalena Przybylska, Granowo, Rolna 1, 62-066 Granowo

LAKIERNIK (nr zawodu 713201)

URSUS Spółka Akcyjna, 20-209 Lublin, ul. Frezerów 7, Dywizja Produkcji Opalenica, Opalenica, ul. 5 Stycznia 68, 64-330 Opalenica

MAGAZYNIER-LOGISTYK (nr zawodu 432106) - <podstawa programowa do pobrania>

Agro-Mix s.c. Dariusz Adamski, Przemysław Kaczmarek, Uścięcice, ul. Ogrodowa 10, 64-330 Opalenica

Nordzucker Polska S.A., Opalenica, 5 Stycznia 54, 64-330 Opalenica

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (nr zawodu 723103) - <podstawa programowa do pobrania>

BLACHARSTWO-MECHANIKA Grzegorz Skorliński, Wojnowice, Poznańska 35, 64-330 Opalenica

AUTO CENTRUM Magdalena Kamińska, Opalenica, Poznańska 115, 64-330 Opalenica

PAWELEC MOTO EXPERT Sp. z o.o., Sękowo 4, 64-300 Nowy Tomyśl

MAXOIL Sp. z o.o. Sp.k., Grodzisk Wielkopolski, ul. Gorzelniana 4a, 62-065 Grodzisk Wielkopolski

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "AUTOTRANS" Paweł Stachowiak, Granowo, ul. Szkolna 29, 62-066 Granowo

Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe Artur Zdzisław Komorowscy, Opalenica, ul. Półwiejska 35, 64-330 Opalenica

WOJTANOWSCY s.c., Wielka Wieś, ul. Otuska 67, 64-320 Buk

Naprawa i konserwacja pojazdów Przemysław Patan, Turkowo 14, 64-316 Kuślin

LORGO Sp. z o.o., Nowy Tomyśl, Kolejowa 10, 64-330 Nowy Tomyśl

„FIRMA TADEX” Tadeusz Sadłocha, Opalenica, Adamczyka 5, 64-330 Opalenica

MECHANIK-MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ (nr zawodu 723310) - <podstawa programowa do pobrania>

Nordzucker Polska S.A., Opalenica, ul. 5 Stycznia 54, 64-330 Opalenica

MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH (nr zawodu 712618) - <podstawa programowa do pobrania>

"Ryszard Wójcik" INSTALATORSTWO WOD-KAN-CO-GAZ s.c., Opalenica, Konopnickiej 50, 64-330 Opalenica

AP SERWIS Adam Poprawa, Opalenica, os. Centrum 3/49, 64-330 Opalenica

P.W. KACZMAREK Konrad Kaczmarek, Opalenica, Polna 39, 64-330 Opalenica

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Krzysztof Bodnar, Luboń, Leśmiana 6, 62-031 Luboń

Instalatorstwo Wod-Kan, C.O, Gaz Krzysztof Sobczyk, Opalenica, Ticza Bara 57, 64-330 Opalenica

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - <podstawa programowa do pobrania>

GRAKO Gracjan Nowak, Opalenica, ul. Zarzecze 9, 64-330 Opalenica

P.W. FACHMAN Wojciech Załucki, Nowy Tomyśl, Nowa Róża 4, 64-300 Nowy Tomyśl

Zakład Remontowo Budowlany Sebastian Kasperczak, Michorzewo, Opalenicka 3, 64-316 Kuślin

Usługi Remontowo-Budowlane Damian Sękowski, Opalenica, Zbożowa 15, 64-330 Opalenica

MURARZ-TYNKARZ (nr zawodu 711204)

USŁUGOWY ZAKŁAD MURARSKI Wiesław Kaczmarek, Opalenica, Rynek 25, 64-330 Opalenica

Zakład Murarsko-Betoniarski MURBET Zdzisław Buda, Rudniki 17, 64-330 Opalenica

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH (nr zawodu 814209)

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH (nr zawodu 722307) - <podstawa programowa do pobrania>

BMM Spółka z o.o., Buk, Przemysłowa 9, 64-320 Buk

Warsztat Ślusarsko-Mechaniczny Tomasz Mortka, Wojnowice, ul. Poznańska 32, 64-330 Opalenica

Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna „WILEX” Janusz Wilczek, Opalenica, Przemysłowa 11, 64-330 Opalenica

PIEKARZ (nr zawodu 751204) - <podstawa programowa do pobrania>

GMINNE SKŁADY Spółka z o.o., Opalenica, ul. Nowotomyska 33, 64-330 Opalenica

PIEKARNIA Wojciech Szczęsny, Buk, Dworcowa 113, 64-320 Buk

Piekarnia SOWA Paweł Sobczak, Leśna 7, 64-300 Nowy Tomyśl

Piekarstwo-Cukiernictwo Sprzedaż Pieczywa, Stanisław Laskowski, Mariusz Laskowski, Kuślin, E.Szczanieckiej 8, 64-316 Kuślin

Więcej artykułów…

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk