Na zajęciach

CO NA ZAJĘCIACH Z INFORMATYKI?

Dostosowywaliśmy wygląd ekranu wstawiając ulubiony obraz, ustawialiśmy myszkę, aby wygodniej nam się nią operowało, wyszukiwaliśmy programy w komputerze, które są przydatne do pisania, malowania, prezentacji zdjęć.

Więcej…

SEKCJA LITERACKO-FILMOWA

Na zajęciach sekcji literacko - filmowej w I sem. roku akad. 2017/18 omawiane były m.in. tematy z dziedziny malarstwa polskiego i światowego.

Więcej…

PANOWIE TRENUJĄ NA SIŁOWNI

Od chwili powstania naszego uniwersytetu powołana została do życia sekcja sportowa dla mężczyzn, której opiekunem jest mgr Andrzej Dąbrowski.

Więcej…

SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA TO JEST TO!

Od początku powstania uniwersytetu sekcje: gimnastyczna, nordic walking, sportowa dla mężczyzn, później basen i w ostatnim roku strzelectwo to dziedziny, które cieszą się ogromnym powodzeniem.

Więcej…

O BARDZIE - JACKU KACZMARSKIM

Sekcja filmowa-literacka opalenickiego UTW dnia 20 listopada 2017 roku zorganizowała spotkanie otwarte (jedno z dwóch) dla całego uniwersytetu poświęcone Jackowi Kaczmarskiemu - polskiemu bardowi. Wykład prowadzony z dużą znajomością tematu i w ciekawy sposób przez pana mgr Karola Piotrzkiewicza zdołał zainteresować nawet laików.

Więcej…

Więcej artykułów…

Najnowsze

Popularne