Nasz LipDub

FESTIWAL NAUKI I SZTUKI NA WYDZIALE BIOLOGII UAM

W dniu 15 kwietnia 2015 roku uczniowie z klasy 1 B wzięli udział w Festiwalu Nauki i Sztuki na Wydziale Biologii W Poznaniu. W czasie Festiwalu wysłuchaliśmy wykładów na temat żywności funkcjonalnej i roślin leczniczych oraz biologii oglądanej elektronowym okiem. Uczestniczyliśmy także w zajęciach komputerowych o DNA.

 

Tradycyjnie w czasie wizyt na Wydziale Biologii przyszli studenci biorą również udział w ciekawych zajęciach praktycznych ? tym razem były to warsztaty pt. Entomologiczne CSI- owady przydatne w ustaleniu czasu śmierci, gdzie prezentowane były zagadnienia dotyczące entomologii sądowej oraz zajęcia laboratoryjne, gdzie  poznaliśmy świat mikroorganizmów- bakterii oraz pierwotniaków. Udział w ciekawych zajęciach zorganizowanych przez pracowników Wydziału Biologii UAM pozwolił nam rozwijać nasze pasje i doskonalić umiejętności praktyczne.

Dominika Ludwiczak, Agata Skrzypczak 1b

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk