LOGISTYKA PRODUKCJI PO STUDENCKU

Tradycją stało się już organizowanie warsztatów, w ramach których ćwiczone są praktyczne umiejętności oparte o wiedzę teoretyczną zdobywaną w trakcie lekcji.

4 grudnia studenci z Koła Naukowego LOGISTYKA działającego przy Politechnice Poznańskiej zorganizowali zajęcia dla uczniów klasy pierwszej opalenickiego Technikum kształcącego w zawodzie logistyk. W ramach zajęć młodzież planowała proces produkcji napojów gazowanych, wykorzystując do tego świeżo zdobytą wiedzę teoretyczną. Warsztaty pozwoliły młodzieży na praktyczne wykorzystywanie poznawanych informacji, a także uświadomiły jak ważne jest ich pogłębianie. Dodatkowo logistycy doświadczyli realnego zastosowania zagadnień opisanych w szkolnych podręcznikach, a to z pewnością przełoży się na jej utrwalenie i późniejsze zastosowanie w praktyce.

 

Mariusz Stachowski

Najnowsze

Popularne