****************************

 


 

Nasz LipDub

CO NA ZAJĘCIACH Z INFORMATYKI?

Dostosowywaliśmy wygląd ekranu wstawiając ulubiony obraz, ustawialiśmy myszkę, aby wygodniej nam się nią operowało, wyszukiwaliśmy programy w komputerze, które są przydatne do pisania, malowania, prezentacji zdjęć.

Doskonaliliśmy umiejętność zakładania nowych folderów, przegrywania zdjęć, tekstów i innych plików z komórki do komputera i przenoszenia ich za pomocą pamięci zewnętrznych na inne komputery, a także wysyłania tych materiałów za pomocą skrzynki pocztowej do znajomych.

Wyszukiwaliśmy interesujące nas informacje w Internecie, uczyliśmy się jak bezpiecznie poruszać się po nim, by korzystać z bankowości elektronicznej.

TR

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk