KLASA MUNDUROWA NA OBOZIE EDUKACYJNYM Z KWP W POZNANIU

W dniach 18-19.04.2018 uczniowie drugiej klasy mundurowej (2BE) uczestniczyli w obozie edukacyjnym organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu. Obóz odbył się w żeglarskim ośrodku „Navigare” w Kiekrzu.

Szkolenie realizowane było w formie wykładów oraz zajęć praktycznych. W ramach wykładów uczniowie zostali zapoznani  ze specyfiką pracy policji dotyczącą antyterroryzmu, metodami tworzenia portretów pamięciowych,  elementami ruchu drogowego oraz problemami nienawiści w społeczeństwie. Trening interpersonalny zaznajomił uczniów z aspektami kształtowanie poczucia własnej wartości i umiejętności samooceny.
W ramach zajęć praktycznych uczestnicy obozu poznali sposoby kajdankowania oraz musztrę policyjną, a zajęcia integracyjne w formie wyścigów z pagajami i zabawy sprawnościowe urozmaiciły program obozu. Miejsce, pogoda i atmosfera szkolenia sprzyjały realizacji programu przygotowanego przez KWP, a młodzi  adepci wrócili usatysfakcjonowani i bogatsi o nowe doświadczenia pracy służb policyjnych.

 

Więcej zdjęć w GALERII.

 

TR

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk