PÓŁMETEK LICEALISTÓW Z OPALENICY

W piątek 19 października uczniowie drugich klas Liceum Ogólnoksztłcącego w Opalenicy bawili się na tradycyjnym Balu Połowinkowym. W zabawie wzięły udział klasy: 2A z wychowawczynią panią  Izabelą Trzeciak i  2B z wychowawczynią panią Elżbietą Mortką.

Połowinki w imieniu uczniów i ich rodziców otworzyli Zuzanna Kaczmarek i Jan Chojnowski, którzy gorąco powitali zgromadzonych gości, dyrekcję, a przede wszystkim wychowawców klas drugich.

W czasie inauguracji wieczoru młodzież w ciepłych słowach wyraziła swoją wdzięczność wobec tych, którzy w ostatnich latach wspierali ich oraz mobilizowali do nauki. Podziękowania złożone zostały na ręce dyrekcji szkoły i wychowawców. Wyrazem tej wdzięczności były kwiaty.

Pani dyrektor Irena Nawrocka życzyła wszystkim wspaniałego i niezapomnianego balu, a młodzież podczas kilkugodzinnej zabawy bawiła się do północy.

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami i dyrekcją pozowali do pamiątkowych zdjęć.

Tekst: Elżbieta Mortka

Fotografia: Magdalena Flis