RABEN DLA LOGISTYKÓW

23 listopada 2018 roku odbyły się warsztaty zorganizowane w firmie Raben Logistics Polska sp. z o.o. w Gądkach, w których uczestniczyli uczniowie klasy 3 TIL.

 

Podczas wizyty młodzież zapoznała się ze współczesną misją i wizją funkcjonowania firmy na rynku europejskim. Grupa Raben oferuje usługi w branży: logistyka, magazynowanie, krajowy i międzynarodowy transport drogowy, transport intermodalny, spedycja morska i lotnicza oraz logistyka produktów świeżych. W skład grupy wchodzą marki: Raben i Fresh Logistics. Po krótkim wstępie teoretycznym młodzież udała się na praktyczne zajęcia w magazynie

Ważnym elementem tej edukacyjnej wizyty było również zwrócenie uwagi na zasady bezpieczeństwa i higieny pracy obowiązujące w zakładzie. Dlatego też młodzież została poinformowana o zagrożeniach, jakie mogą wystąpić na terenie zakładu oraz stosownych sposobach reagowania. W ramach działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu Grupa prowadzi kampanię społeczną pod nazwą „Transport jest potrzebny”. Celem inicjatywy jest uświadomienie wagi transportu oraz promowanie bezpieczeństwa drogowego.

 

Małgorzata Kurek

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk