****************************

ĆWICZYLI SWOJĄ SPRAWNOŚĆ

Na początku grudnia 2018 r. klasa 2B ( profil mundurowy i biologiczno - chemiczny) Liceum Ogólnokształcącego w Opalenicy wraz z wychowawcą Elżbietą Mortką i opiekunem Sebastianem Libeltem, po zajęciach lekcyjnych, wyjechała do Poznania. I tym razem program był urozmaicony i nastawiony na dużą aktywność fizyczną.

Młodzież skorzystała z obiektu Energi Super Park, gdzie ćwiczyła na trampolinach i torze przeszkód. Uczniowie doskonale radzili sobie również w basenie z gąbkami i na wieży do skoków na poduszkę kaskaderską. Po intensywnych ćwiczeniach przyszedł czas na posiłek.

 

Ostatnim punktem wycieczki był seans filmowy. Uczniowie zdecydowali się na trzy filmy. Pierwszą propozycją okazał się płomienny romans między gasnącą gwiazdą muzyki country a nieznaną piosenkarką – „Narodziny gwiazdy” z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem. Warto dodać, że film otrzymał nominacje do Złotego Globu, dostał 4 nagrody i 19 nominacji. Drugą - „Bohemian Rhapsody” - film biograficzny opowiadający historię rockowego zespołu Queen, a trzecią "Operacja Overlord” – obraz,  który dość nieoczekiwanie powraca do gatunku zwanego nazi-exploitation.

Uczniowie są bardzo zadowoleni z wyjazdu i już planują następną wycieczkę, która połączy „przyjemne z pożytecznym” , a także będzie niezwykle atrakcyjna dla obu profili.

Tekst: Elżbieta Mortka

Fotografia: Elżbieta Mortka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk