****************************

UCZENNICE LICEUM I TECHNIKUM ODEBRAŁY STYPENDIA

Uczennice opalenickiego Zespołu Szkół znalazły się w grupie 41 zdolnych młodych ludzi z ośmiu powiatów, nadzorowanych przez leszczyńską Delegaturę Kuratorium Oświaty w Poznaniu, którzy 20 grudnia odebrali w Lesznie stypendia Prezesa Rady Ministrów.

 

Wśród nagrodzonych znalazły się: Wiktoria Marciniak – uczennica kl. II a (klasy akademickiej) LO oraz Martyna Beszterda z kl. IV Technikum Informatyczno – Logistycznego. Obie uczennice zostały docenione za bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywną działalność na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.

 

W spotkaniu wzięła udział pani Elżbieta Leszczyńska - Wielkopolski Kurator Oświaty, która wszystkim wyróżnionym życzyła determinacji w realizowaniu swoich pasji oraz w dążeniu do ciągłego rozwoju. Zwróciła również uwagę na to, że zdolności intelektualne powinny łączyć się z właściwa postawą moralną, charakteryzującą się empatią i bezinteresownością.

 

Izabela Trzeciak

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk