****************************

 


 

Nasz LipDub

WYCIECZKA DO MUZEUM ARKADEGO FIEDLERA

Termin 25.06.2019r. godzina wyjazdu 9:00, miejsce zbiórkikoło UMiG.

Wycieczka obejmuje: Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie, Muzeum Przyrodnicze-Centrum Edukacji Parku Narodowego, Muzeum Narodowe Szreniawa. Koszt wycieczki 70 zł. /na osobę z obiadem, przy frekwencji min. 30 osób/. Zapisy u Pani Tereni Marcinkowskiej oraz Pani Bogumiły Prałat z wpłatą do 5.06.2019r.

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk