****************************

 


 

Nasz LipDub

KONCERT GITAROWY ANDRZEJA LAJBORKA

W dniu 28 sierpnia 2019r. odbędzie się koncert gitarowy Andrzeja Lajborka w pałacu Baborówko koło Szamotuł. Następnie będzie zwiedzanie Bazyliki rzymsko-katolickiej pod wezwaniem Matki Bożej i zamku w Szamotułach. Obiad i kawa we własnym zakresie. Koszt wyjazdu 20 zł. Zapisy u p. Tereni Marcinkowskiej do 20 lipca 2019r. Serdecznie zaprasza organizator wycieczki -

Joanna Uramowska

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk