****************************

ZESPÓŁ SZKÓŁ NA JARMARKU

W dniach od 06-08.12. 2019r. opalenicki Rynek, już po raz piąty, zmienił się w  miejsce pełne magii, kolorowych światełek i ozdób oraz aromatów i smaków zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. A wszystko to za sprawą V Jarmarku Świątecznego, w którym i my wzięliśmy udział.

 

W niedzielę, 8 grudnia, zgromadzoną na opalenickim rynku publiczność w  niepowtarzalny i magiczny klimat wprowadził   zespół Ventus, a na jarmarkowym straganie uczniowie i nauczyciele oferowali  przepiękne dekoracje świąteczne.Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom i przede wszystkim uczniom za  zaangażowanie w wykonanie ozdób świątecznych. Serdeczne podziękowania kierujemy do zespołu Ventus i jego opiekuna Piotra Marchewki. Jesteśmy wdzięczni wszystkim odwiedzającym nasze świąteczne stoisko za hojność i wsparcie  uczniów naszej szkoły poprzez dokonywanie zakupu  przygotowanych przez nas dekoracji świątecznych.

 

Ewa Adamczak

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk