****************************

ZESPÓŁ SZKÓŁ NA JARMARKU

W dniach od 06-08.12. 2019r. opalenicki Rynek, już po raz piąty, zmienił się w  miejsce pełne magii, kolorowych światełek i ozdób oraz aromatów i smaków zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. A wszystko to za sprawą V Jarmarku Świątecznego, w którym i my wzięliśmy udział.

W niedzielę, 8 grudnia, zgromadzoną na opalenickim rynku publiczność w  niepowtarzalny i magiczny klimat wprowadził   zespół Ventus, a na jarmarkowym straganie uczniowie i nauczyciele oferowali  przepiękne dekoracje świąteczne.

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom i przede wszystkim uczniom za  zaangażowanie w wykonanie ozdób świątecznych. Serdeczne podziękowania kierujemy do zespołu Ventus i jego opiekuna Piotra Marchewki. Jesteśmy wdzięczni wszystkim odwiedzającym nasze świąteczne stoisko za hojność i wsparcie  uczniów naszej szkoły poprzez dokonywanie zakupu  przygotowanych przez nas dekoracji świątecznych.

Ewa Adamczak