****************************

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

20 grudnia 2019, jak co roku, odbyły się w naszej szkole Jasełka Bożonarodzeniowe. Zostały przygotowane przez uczniów z  Samorządu Uczniowskiego pod opieką p. Romany Albrecht  i p. Justyny Mańki.

Tegoroczne Jasełka, przedstawiane w formie teatru cieni, wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Radosny koncert kolęd, w wykonaniu zespołu Ventus pod opieką p. Piotra Marchewki, uświadomił uczniom i nauczycielom, że Święta Bożego Narodzenia są już blisko.

Na zakończenie pani dyrektor Irena Nawrocka złożyła całej szkolnej społeczności życzenia pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku

Po Jasełkach, w świątecznym nastroju, odbyły się spotkania opłatkowe w klasach. Zapanowała rodzinna, ciepła atmosfera. Była to wspaniała okazja do złożenia życzeń, do wzruszeń i refleksji, których nigdy nie powinno zabraknąć.

Romana Albrecht