****************************

„NIECH ŻYJE BAL, BO TO ŻYCIE TO BAL JEST NAD BALE…”

W piątek 17 stycznia 2020 roku w grodziskim Motelu XXI Wieku odbyła się tradycyjna Studniówka, czyli bal uczniów klas III LO i IV Technikum.

 

Otwierając bal, przedstawiciele tegorocznych maturzystów powitali zaproszonych gości, a wśród nich przede wszystkim Panią Dyrektor Irenę Nawrocką, wicedyrektorów: Panią Ewę Adamczak i Mariusza Stachowskiego oraz wychowawców: Małgorzatę Kurek, Elżbietę Mortkę i Izabelę Trzeciak. Młodzież pięknymi bukietami kwiatów podziękowała swoim nauczycielom za wspólnie spędzony czas oraz bezinteresowną życzliwość. Specjalne podziękowania odebrali również Rodzice, bez których organizacja Balu Studniówkowego nie byłaby możliwa. Prezydium Rady Rodziców reprezentowali: przewodniczący Pan Jacek Danielak i zastępca przewodniczącego Pan Grzegorz Skorliński.

 

Ten szczególny wieczór uświetnił pięknie wykonany przez tegorocznych absolwentów polonez, którego choreografię przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Iwona Zawieja i Pan Tomasz Roszkiewicz. Wiele ciepłych słów skierowała do maturzystów Pani Dyrektor Irena Nawrocka, życząc im efektywnego wykorzystania czasu, jaki pozostał do egzaminu dojrzałości i niezapomnianych wrażeń studniówkowej nocy. Znakomitą zabawę na kilkanaście minut przerwała grupa uczniów z trzecich klas, która przedstawiła okolicznościowy program artystyczny, będący muzycznym komentarzem do wybranych lekcji: języka polskiego, matematyki i edukacji dla bezpieczeństwa.

Huczna zabawa zakończyła się o godzinie trzeciej nad ranem. Zmęczeni, ale usatysfakcjonowani uczniowie i pozostali uczestnicy studniówkowego balu opuścili salę, zabierając ze sobą niezapomniane przeżycia.

 

Więcej zdjęć w GALERII.

 

Elżbieta Mortka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk