• KONKURS POTYCZKI TRANSPORTOWE

• 15 marca 2024 roku, o godzinie 10:00 odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Potyczki transportowe”.

Celem konkursu jest pobudzenie chęci doskonalenia umiejętności w zakresie transportu, spedycji i logistyki oraz podniesienie poziomu kompetencji zawodowych uczestników.

Do konkursu w trybie on-line przystąpiło 540 uczniów z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów klasy 5TL tj.: Mateusz Bakalarz, Jakub Hojan, Oliwia Kocińska, Mateusz Miczek, Emilia Mueller, Łukasz Szober oraz Dawid Szukała. Niestety, w tym roku naszym uczniom nie udało się zakwalifikować do finału konkursu (30 najlepszych uczniów). Opiekunem i organizatorem szkolnego etapu konkursu byli nauczyciel przedmiotów logistycznych, pani prof. Małgorzata Szukała oraz pan prof. Mariusz Stachowski.

• 11 Listopada

• W dniu 10.11.2023 r. Uczniowie klasy 3B LO uczcili Święto Niepodległości, prezentując społeczności szkolnej, przygotowane pod kierownictwem wychowawcy p. Grażyny Wagner montaż słowno-muzyczny, upamiętniający to ważne historyczne wydarzenie.